TAKÁCS GERGELY – FÉLÉVES TÖRTÉNELEM

Nagyon izgalmasnak találtam, hogy más formákat használva kell órát tartanom, lehetőségként tekintettem rá, bár a személyes találkozást nem tudja semmilyen online platform pótolni.

A diákoknak is kihívás volt alkalmazkodni az új helyzethez, a visszajelzések alapján ez sikerült. Volt, aki megjegyezte, hogy mennyire profin tértünk át egyik napról a másikra a digitális oktatásra.

Készítettem videókat, online teszteket, kvízeket, ezeket az offline órákon is fogom használni, jól kiegészítheti azokat.